ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΝΕΩΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Οι εγγραφές των επιλεγέντων Μεταπτυχιακών Φοιτητών, Ακαδ. Έτους 2015-2016, θα γίνουν την Πέμπτη 29-10-2015 στις 11:00 πμ, στην αίθουσα Α2 του Τμήματος Χημείας που βρίσκεται στο 2ο όροφο. Οι υποψήφιοι που επελέγησαν και είναι τελειόφοιτοι, θα πρέπει να προσκομίσουν βεβαίωση ότι ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους με την περίοδο του Σεπτεμβρίου 2015 και εκκρεμεί η ορκωμοσία τους. Απαιτούμενα δικαιολογητικά για την εγγραφή είναι τα:

• Αντίγραφο πτυχίου (εφόσον δεν έχει κατατεθεί με την αίτηση υποψηφιότητας).
  • Αναλυτική βαθμολογία (εφόσον δεν έχει κατατεθεί με την αίτηση υποψηφιότητας).
  • Για τους κατόχους τίτλων σπουδών του εξωτερικού απαιτείται βεβαίωση από το ΔΟΑΤΑΠ (εφόσον δεν έχει κατατεθεί με την αίτηση υποψηφιότητας).
  • Δελτίο αστυνομικής ταυτότητας
  • Φωτοτυπία δελτίου αστυνομικής ταυτότητας (μη κυρωμένη, εφόσον δεν έχει κατατεθεί με την αίτηση υποψηφιότητας).
  • 1 Φωτογραφία

Από τη Γραμματεία